Wyszukaj:
Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu
Strona główna
Najnowsze artykuły
Mapa biuletynu
Twoje sprawy
  Powiatowe Centrum Edukacyjne
•  Statut PCE
•  Godziny pracy
•  Kontakt
  Zakres Działań
•  Zarządzenia dyrektora PCE
  Obsługa interesantów
•  Ogłoszenia PCE
•  Zamówienia publiczne
•  informacje z otwarcia ofert
•  Plany Zamówień Publicznych
Pomoc
Statystyki

od 06 stycznia 2006
Obsługa interesantów » Zamówienia publiczne » Przetargi / Ogłoszenia » wykonanie i dostawę materiałów szkoleniowych do projektu "Regionalny system informacji ................ Wersja do druku

wykonanie i dostawę materiałów szkoleniowych do projektu "Regionalny system informacji edukacyjno-zawodowej południowo-zachodniego regionu woj. dolnośląskiego (REGSI)".

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Al. Kombatantów 2

59-800 Lubań

 

 

Znak sprawy: PCE/341/4/REGSI/2017                                                            Lubań dnia 27.02.2017 r.

 

 

 

 

Zaproszenie do składania ofert

Zapraszamy Państwa / Firmę do udziału w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego na: wykonanie i dostawę materiałów szkoleniowych do projektu Regionalny system informacji edukacyjno-zawodowej południowo-zachodniego regionu woj. dolnośląskiego (REGSI)”.

I opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów szkoleniowych do projektu „Regionalny system informacji edukacyjno – zawodowej południowo-zachodniego regionu woj. dolnośląskiego (REGSI)”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Działania 10.4.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.


Wykaz materiałów szkoleniowych:

 

 

 

pl

produkt

1

Notatniki 180 szt. –z logotypami projektu, format A5, 50 kartek, logo w nagłówku na każdej stronie notesu, dane teleadresowe w stopce, kratka na każdej kartce notatnika.  Okładka i tył notatnika sztywne w pełnym kolorze (CMYK), kartki czarne, przygotowanie wizualizacji do akceptacji.

2


Długopisy 180 szt. - metalowy, automatyczny z niebieskim wkładem, dwustronny grawer (jedna strona nazwa projektu druga strona loga projektu), przygotowanie wizualizacji do akceptacji.

3

Teczki z logo projektu 180 szt. - teczka reklamowa na dokumenty z logo projektu, lakierowana, miejsce na wizytówkę . Format 303x215 mm (po złożeniu). Druk w pełnym kolorze na zewnętrznej stronie. Materiał papier kredowy usztywniany, bielony najwyższej jakości 300g/m2. Awers: logo projektu, w środkowej: nazwa projektu i logo, na dole informacja o dofinansowaniu. Rewers: logo i dane adresowe projektu oraz informacja o dofinansowaniu. Teczka w pełnym kolorze (CMYK), napisy czarne, przygotowanie wizualizacji do akceptacji.

4

Pendrive o pojemności co najmniej 8 GB 180 szt., pracujący w interfejsie USB 2.0, zgodny również z wersją 1.1. Współpracujący z systemami: Windows ME/2000/XP/Vista/Windows 7, MAC OS 10.x i nowszymi, Linux 2.6 i nowszymi, do każdego urządzenia dołączona smycz tkana kolor materiału granat, wymiary: 90x 0,5 cm, wykończenie kółeczko z karabińczykiem oraz dodatkowa złączka do telefonu komórkowego

 Kolor pendrive: plastik błękitny;

Minimalna treść nadruku: jednostronnie: 1 kolor dwustronny tampondruk lub grawerunek laserowy (jedna strona skrócona nazwa projektu i logo projektu, druga strona logo Unii Europejskiej i logo EFS). Powierzchnia nadruku: maksymalna powierzchnia nadruku wynikająca z technologii. Uwaga: nadrukowane elementy muszą być czytelne,

 

 

wyraźne i trwałe.

Kolor nadruku/technologia nadruku: dwustronnie: 1 kolor dwustronny grawer (jedna strona skrócona nazwa projektu i logo projektu, druga strona logo Unii europejskiej i logo EFS). Uwaga: technologia, powierzchnia nadruku oraz przedmiot powinny być tak dobrane, aby nadruk był czytelny, wyraźny i trwały.

Projekt: zgodny z przesłanym wzorem, przygotowanie wizualizacji do akceptacji

Pakowanie: Każdy pendrive pakowany w pojedynczy kartonik a następnie pakowanie w karton zbiorczy, zaopatrzony w etykietę z nazwą przedmiotu, ilością, rokiem produkcji.  

 

Tło materiałów szkoleniowych w kolorze błękitu w środku, rozchodzącego się na zewnątrz do białego.

 

Zamawiający zastrzega sobie prawo do wnoszenia poprawek do wykonanych materiałów szkoleniowych, do czasu zaakceptowania.

 

Wykonawca winien przedstawić wzory materiałów szkoleniowych w wersji elektronicznej do akceptacji przez Zamawiającego w terminie do 7 dni od daty podpisania umowy

 

Materiały szkoleniowe winny być dostarczone do siedziby zamawiającego w terminie do 15.03.2017 r.

 

II Przygotowanie oferty

Ofertę należy złożyć: w formie pisemnej, za pośrednictwem faxu lub poczty elektronicznej na Formularzu oferty w siedzibie zamawiającego, pokój nr 7 do dnia 03.03.2017 r. do godz. 14:00, tel/fax 756455340 , email sekretariatpce@interia.pl

Do formularza oferty należy dołączyć wypełniony formularz cenowy.

W przypadku przysłania oferty faksem lub drogą elektroniczną proszę żądać potwierdzenia odebrania.

 

III Kontrakt z wykonawcą

Osobami upoważnionymi do kontaktu z Wykonawcami są: Monika Bernacka tel. 756455340

 

IV. Warunki udziału w postępowaniu

O udzielenie zamówienia może się ubiegać dostawca, który:

 

posiada doświadczenie umożliwiające wykonanie zamówienia oraz znajduje się w sytuacji ekonomicznej oraz finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia.

 

Wykonawca na żądanie Zamawiającego zobowiązuje się przedłożyć dokumenty potwierdzające spełnianie ww. warunków udziału w postępowaniu.

 

V. Kryteria wyboru

100% - cena

 

 

Anna Adamska

Dyrektor Powiatowego Centrum Edukacyjnego

w Lubaniu

Załączone dokumenty
  zapytanie ofertowe (1.9MB) pobierz    

Informację wytworzył: Monika Bernacka, Data wytworzenia: 2017-02-27 11:51:49, Wprowadził do systemu: Monika Bernacka, Data wprowadzenia: 2017-02-27 11:51:50, Zatwierdził do publikacji: Monika Bernacka, Data publikacji 2017-02-27 11:56:35, Ostatnia zmiana: 2017-03-29 14:30:47, Historia zmian, Ilość wyświetleń: 282